Ödüllerimiz

Atıştırmalık Dünyasının Süper Markası

2005 yılından bu yana iki yılda bir Türkiye’nin süper markaları Superbrands Türkiye’nin organizasyonuyla sektör liderlerinden oluşan seçici kurulu ve tüketici araştırmaları ölçümleriyle belirleniyor. "2010 yılında" ilk etapta belirlenen 1046 marka, şirket büyüklüğü, markalaşmaya yapılan yatırım, marka devamlılığı, teknolojisi, iş gücü kalitesi, yaratıcılık, etik değerlere uyma, sosyal sorumluluk projelerine katılımları ve vergi sıralamasındaki yerlerine göre 306 markaya indi. Markalarla ilgili olarak AC Nielsen’in İstanbul-Ankara-İzmir’de yaptığı tüketici araştırması ile jüri değerlendirmesi sonucunda Türkiye’nin 117 ‘Superbrand’i belirlendi. Tadım, atıştırmalık kategorisinde “Süper Marka” seçilen tek firma oldu. Tadım bu başarısını 2012 yılında da sürdürerek ikinci kez "Süper Marka" seçildi.

Tadım Reklamları Kristal Elma Ödüllü

Son dönemde iletişim çalışmalarıyla da dikkat çeken Tadım, basın ilanları ve radyo dalında Kristal Elma Reklam Ödülleri´nde derece alarak tüketicisi ile iletişimine verdiği önemi ve sahip olduğu kaliteyi de kanıtlamış oldu. 2010 yılında basın dalında kategori ikincisi ve üçüncüsü olurken, radyo dalında kategori üçüncüsü oldu.

Paketli Kuruyemiş İhracatı´nda Tadım Birinci

İstanbul İhracatçılar Birlikleri´nin 2008 ve 2009 yılı ihracat kayıt rakamlarına göre, paketli kuruyemiş ihracatında ilk sırada yer alan Tadım, sadece paketli kuruyemiş ihracatı yaparak da, açık kuruyemişin de dahil olduğu İstanbul Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçılar Birliği üyeleri arasında ise ikinci sırada yer alıyor.

Tadımca´ya Üstün Lezzet Ödülü

Kullandığı son teknolojiyle sektöründeki diğer markalara öncülük etmesinin yanında, ürün çeşitliliğiyle de pazarın lider markası olan Tadım, 2004 yılında kuru meyveleri de paketleyerek Tadım ve kuru meyve severlerin beğenisine sundu. Antep fıstıklı, fındıklı ve yer fıstıklı çeşitleri bulunan Tadımca, sağlıklı bir içeriğe sahip olduğu kadar benzersiz lezzetiyle de tüketicilerin kalbini kazandı. Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (ITQI) tarafından tescillenen Tadımca lezzeti, üç çeşidi ile de 2009 yılında "Üstün Lezzet Ödülü" ne layık görülmüştür. Tadımca’nın içeriğinde %60 oranında lezzetli ve taptaze kuruyemiş ve kuru meyveler bulunmaktadır.

Tadım´dan Sektörün Olmazsa Olmazı, Oturan Paket Teknolojisi

Tadım, 2000 yılında ise makine parkurunu yenileyerek sektörün ilklerinden olan oturan paketlerin üretimine başladı. Bu paketler, herhangi bir desteğe ihtiyaç duymadan rafta durabilmelerinin yanı sıra, gelişen zincir mağazacılık konseptinde de şık görünüşüyle kısa zamanda sektörün olmazsa olmazları arasındaki yerini aldı. Makine parkuru ve üretim tesisleriyle, dünyanın en yüksek standartlarına sahip birkaç markasından biri olan Tadım, hem makine hem de üretim tesislerini yenilemek için yeni teknolojileri ve dünyadaki son gelişmeleri yakından takip ederek, araştırma ve geliştirme yatırımları ile kendini durmaksızın yenilemeye devam ediyor.

Şeffaf Paketle Hijyen Bilinci Oluşturan ve Bariyerli Tam Kapalı Paket Teknolojisini Kullanan İlk Marka

1971´den bu yana, açık kuruyemişten paketli kuruyemişe geçiş sürecine tüketicileri, ürünlerini "şeffaf paketler"de sunarak alıştıran Tadım, 1999 yılında da "bariyerli tam kapalı paket" sistemine geçerek paketlerde sıcaklık, nem ve ışık bariyerini kendi sektöründe ilk kullanan marka oldu ve yenilikçi duruşunu bir kez daha ispatladı.