Klasik (Karışık)

Karisik

Sevdiğiniz bütün lezzetler burada: Antep fıstığı, çifte lezzetiyle çifte kavrulmuş sarı leblebi, güzellik dostu badem, besin deposu yer fıstığı, sağlık dopingi fındık ve tadına doyulmaz siyah ve sarı kuru üzüm. Tadım´ın beğenerek yediğiniz kuruyemişleri Tadım Klasik´te buluşuyor. Size de afiyetle yemek kalıyor !

Kokteyl (Karışık)

Kokteyl

En mutlu anların keyfi ! Tadım Kokteyl; özel günleri, bayramları, partileri kısacası her anı lezzetiyle tamamlıyor. Birbirinden taze ve leziz kuruyemişleri sizin için seçip bir araya getiriyor. Tuzlu sarı leblebi,fındık, kabak çekirdeği, antep fıstığı, beyaz leblebi, yer fıstığı bu pakette buluşuyor. Size de tadını çıkarmak kalıyor !

Karnaval (Karışık)

Karnaval

Tadım Karnaval; fındık, badem, iç antep fıstığı, cashew ve Türkiye’nin ilk kez tanıyacağı pikan cevizini (pecan) bu pakette buluşturuyor. Adını ilk olarak Amerikan Kızılderili dilinde “taşla kırılan kuruyemişler” için kullanılan pecan kelimesinden alan pikan cevizi, Avrupa ve Amerika’ da kuruyemişlerin kraliçesi olarak tanımlanmaktadır. Yumuşak bir dokuya sahip olan pikan cevizi, aroma olarak da zengin olması nedeniyle bulunduğu tüm pazarlarda büyük rağbet görmektedir. Doymamış yağ oranı oldukça yüksek olan pikan, sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin de tercih ettiği bir ürün olarak kendini göstermektedir.